Sitio Irmaos Metralha Villa
Az akár 24 vendég befogadására alkalmas 2 hálószobás Sitio Irmaos Metralha Villa Santa Isabel biztosít magán úszómedencét szaunával.
A magán kertben erkély és szauna várja a vendégeket.
- Repülőterek
- Sao Paulo-Guarulhos nemzetkozi repuloter56 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
Szoba felszereltsége
- Minibár
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Bejelentkezés: 07:00-23:00 között
Kijelentkezés: 07:00 óráig
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Sitio Irmaos Metralha Villa kínálatából?
Igen, a Sitio Irmaos Metralha Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Sitio Irmaos Metralha Villa?
A Sitio Irmaos Metralha Villa kapacitása 24 főig terjed. - ❓
A Sitio Irmaos Metralha Villa konyhával berendezett?
A Sitio Irmaos Metralha Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.